FATİH UZUN YAPI VE ZEMİN SİSTEMLERİ - FATİH UZUN

Yükseltilmiş Zemin Sistemleri:

  • Yükseltilmiş Zemin: Yapının altında boşluklar yaratarak tesisat, kablo ve hava kanallarını saklamak için kullanılan sistemdir.Kaldırılabilir Paneller: Kolay erişim sağlamak için döşemeleri kaldırılabilir panellerle oluşturulan sistemdir. 
  • Yükseltilmiş döşeme sistemleri malzeme ve işlevsellik konusunda farklı çeşitlere ayrılıyor. Her bir sistem binalar için farklı avantajlar taşır. Bu sistemlerin sağlamlığı, modüler oluşu ve sunduğu avantajlar genellikle aynıdır. Binalarda yükseltilmiş döşeme kullanmak daha az maliyetlidir ve her anlamda avantaj sunar. Yükseltilmiş döşeme sistemlerinde kaplamalı ve kaplamasız panel çeşitleri bulunmaktadır. PVC zemin kaplamaları en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Sistemin kullanılacağı alana göre malzeme değişikliğine gidilebilir. Bazı alanlarda yangına dayanıklı malzemeler tercih edilirken, bazı alanlarda ses izolasyonu sağlayacak malzemeler ön planda tutulabilir.

Karo Halı 

  • Modüler halı olarak da adlandırılan karo halı her türlü ticari projeler için kullanılan oldukça popüler bir döşeme seçeneğidir. Bu tür halılar iş yerinde, evlerde, ofislerde hatta banyolarda dahi kullanılabilmektedir. En yaygın şekilde aynı karo düz bir renkte veya basit bir desende kullanılmaktadır. Karo halıların arasında bulunan dikişler de isteğe bağlı olarak belirgin ya da gezili hale getirilebilir. 
  • Oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir ve halı döşemeleri, ticari mekanlar başta olmak üzere pek çok mekânda kullanıma uygundur. İşletmeler tarafından diğer döşeme türlerine bakılarak daha fazla kullanılan bir türdür. Bu tür mekanlar için kullanırken evlere de harika bir görünüm katmaktadır. Bu sayede benzersiz döşeme alanları oluşturmanıza imkan sağlar. 
  • Herhangi bir amacınız varsa bu amaca uygun olarak halılar ve döşemeler oluşturabilme şansınız vardır. Karo halının montajı da diğer döşeme türleri ile karşılaştırıldığı zaman büyük bir avantaj sağlar. Kolay bir şekilde monte edilir. Diğer döşeme türlerinde kabuk ya da çubuk destekleri kullanılır. Karo halılar da ise zeminin tamamen yeniden düzenlenmesi ve hasar görmesi durumunda değiştirilmesi oldukça kolaydır.

Luxury Vinyl Tile ( Karo Pvc )

Özel kaplama kategorisinde değerlendirilen lvt zemin kaplama tasarımları performans açısından ve konfor açısından maksimum seviyededir. Mermer, taş, ahşap ve benzeri döşeme seçeneklerine nazaran daha yumuşaktır. Ayak sürkülasyon özelliği de oldukça kaliteli özelliklere sahiptir. Ses yalıtımına sahiptir ve bu özellikleri sayesinde performansı oldukça yüksektir. Kataloğumuzda yer alan ürünlerimiz maksimum kullanım ve kalite özelliğine sahiptir.

☑️ÜSKÜDAR EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA 

☑️ÜSKÜDAR ZEMİN SİSTEMLERİ SATIŞ UYGULAMA 

☑️ÜSKÜDAR KARO HALI PVC YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME İŞLERİ

tanitim resim

ÜRÜNLERİMİZ

TÜM HİZMETLERİMİZ

galeri

TASARIM VE DESIGN

Ofis tasarımlarınız da en uygun ve modern Zemin sistemleri çözümleri sunuyoruz. Karo Halı , Karo pvc , Yükseltilmiş Döşeme, Epoksi ve Parke ürünlerin de ekonomik ve modern çizgilere uygun seçenekler ile hizmet vermekteyiz.

galeri

SATIŞ VE PROJELENDİRME

Avrupa dan ithal zemin ürünlerimizin tedarik ve teminlerin de hızlı ve ekonomik satış politikamız ile hizmet vermekteyiz. Ayrıca güçlü ve uzman ekiplerimizle, projelerinizin aksaksız takibini de yapmaktayız.

galeri

UYGULAMA VE MONTAJ

Konusunda uzman ekiplerimizle zemin keşfi yaparak, uygulama esnasında oluşabilecek problemlerin öncesinde müdahale ederek, sorunsuz iş teslimi yapıyoruz.

RESİM GALERİSİ

galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim

MÜŞTERİ YORUMLARI


Hemen bir yorum yazın


ÇALIŞMA SAATLERİ

 

Pazartesi

: 09:00 - 18:00

Salı

: 09:00 - 18:00

Çarşamba

: 09:00 - 18:00

Perşembe

: 09:00 - 18:00

Cuma

: 09:00 - 18:00

Cumartesi

: 09:00 - 18:00

Pazar

: KAPALIYIZ -

TELEFON & ONLINE

 

Yetkili Kişi

: FATİH UZUN

Telefon

: +90 (543) 293-8967

Fax

: +90 (00_) ___-____

Cep Telefonu

: +90 (543) 293-8967

Cep Telefonu 2

: +90 (543) 293-8967

Adres

: Muratreis mah. Çavuşdere cad. No: 95/1 Üsküdar - İstanbul

E-Mail

: info@fatihuzun.com.tr

BİZE ULAŞIN

Tıkla Ara! Whatsapp Destek!
back-to-top