Hakkımızda

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Tekin Kardeşler Silopi Oto Tamir Fren Bakım Arıza Tespit

İletişim Bilgileri

+90 (545) 866-1918

TEKİN KARDEŞLER OTO TAMİR VE FREN

Tüm Hizmetlerimiz

SİLOPİ OTO TAMİR
SİLOPİ OTO TAMİR
Oto tamircisi, arızalı araçların onarımını ve bakımını yapan kişilerdir. Oto tamircileri, arızalı parçaların değiştirilmesi, sistemlerin ayarlanması ve arızaların tespiti gibi işleri yaparlar.
SİLOPİ OTO FREN SERVİS
SİLOPİ OTO FREN SERVİS
Araç fren onarım, aracınızın freninde meydana gelen çeşitli aksaklık ve problemlerin çözümü için gerekli olan onarımdır. Bilindiği üzere araç frenleri, motorlu araçların durdurulması ve yavaşlaması için en önemli ekipmandır.
SİLOPİ OTO ARIZA TESPİTİ
SİLOPİ OTO ARIZA TESPİTİ
Araba arıza tespit işlemi sırasında aracın elektrik sistemi, süspansiyon sistemi, motoru ve daha pek çok parçası incelemeye alınır. Sorun bulunana kadar teknik inceleme devam eder.

Resim Galerisi

Hakkımızda

Aracın tamiri genellikle uzmanlık gerektiren bir alandır ve bir oto tamir atölyesine veya yetkili servise başvurmanız genellikle en iyi seçenektir. Ancak, genel bir bakım veya küçük sorunları çözmek için kendi başınıza bazı adımları atabilirsiniz. Ancak, bu tür tamir işlemleri için deneyim ve bilgi gereklidir.

İşte kendi başınıza yapabileceğiniz bazı genel oto fren tamiri adımları:

  1. Fren Balatalarını ve Diskleri Kontrol Edin: Fren balataları ve diskleri aşınma, çatlama veya hasar açısından düzenli olarak kontrol edin. Eğer aşınma belirtileri görüyorsanız, değiştirilmesi gerekebilir.

  2. Fren Sıvısı Seviyesini Kontrol Edin: Fren sıvısı seviyesi düşükse, sistemde sızıntı olabilir. Sızıntıyı tespit edebilirseniz, sızıntıyı gidermek ve fren sıvısını eklemek önemlidir.

  3. Fren Hortumlarını Kontrol Edin: Fren hortumları çatlaklar veya sızıntılar açısından kontrol edilmelidir. Herhangi bir sorun tespit edilirse, hortumun değiştirilmesi gerekebilir.

  4. Fren Pedalının Hareketini Kontrol Edin: Fren pedalının normalden daha fazla basılması veya zorlanması durumunda, fren sisteminde sorun olabilir. Bu durumu kontrol etmek önemlidir.

  5. ABS (Anti-Lock Braking System) Sistemi Kontrol Edin: Araçta ABS sistemi varsa, bu sistemi düzenli olarak kontrol edin. ABS ışığı yanıyorsa veya ABS sistemiyle ilgili herhangi bir hata kodu alıyorsanız, bir uzmana danışmalısınız.

Ancak, daha karmaşık fren sistem sorunları için, özellikle hidrolik sistemle ilgili problemler, frenlerin doğru bir şekilde çalışmasını sağlamak ve güvenliği sağlamak için uzman bir tamirciye başvurmanız gerekebilir. Fren sistemiyle ilgili ciddi bir sorun tespit edildiğinde, ivedilikle profesyonel yardım almalısınız.

☑️SİLOPİ OTO TAMİR 

☑️SİLOPİ OTO FREN TAMİRİ

☑️SİLOPİ OTO ARIZA TESPİTİ

 

Firma Yetkilisi : SERHAT TEKİN

Çalışma Saatleri

img img

Müşterilerimiz ne diyor

Hemen Yorum Yapın
AHMET KARACA

İŞİNDE ÇOK BAŞARILI

img img

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Anında destek için hemen bizi arayın

img

Müşteri Destek:

+90 (545) 866-1918
img img

Birlikte Çalışmaya Hazır mısınız?

Bize Yazın

img
WhatsApp
Hemen Ara
Firmanın Konumu