TEKİN KARDEŞLER OTO TAMİR VE FREN

Aracın tamiri genellikle uzmanlık gerektiren bir alandır ve bir oto tamir atölyesine veya yetkili servise başvurmanız genellikle en iyi seçenektir. Ancak, genel bir bakım veya küçük sorunları çözmek için kendi başınıza bazı adımları atabilirsiniz. Ancak, bu tür tamir işlemleri için deneyim ve bilgi gereklidir.

İşte kendi başınıza yapabileceğiniz bazı genel oto fren tamiri adımları:

  1. Fren Balatalarını ve Diskleri Kontrol Edin: Fren balataları ve diskleri aşınma, çatlama veya hasar açısından düzenli olarak kontrol edin. Eğer aşınma belirtileri görüyorsanız, değiştirilmesi gerekebilir.

  2. Fren Sıvısı Seviyesini Kontrol Edin: Fren sıvısı seviyesi düşükse, sistemde sızıntı olabilir. Sızıntıyı tespit edebilirseniz, sızıntıyı gidermek ve fren sıvısını eklemek önemlidir.

  3. Fren Hortumlarını Kontrol Edin: Fren hortumları çatlaklar veya sızıntılar açısından kontrol edilmelidir. Herhangi bir sorun tespit edilirse, hortumun değiştirilmesi gerekebilir.

  4. Fren Pedalının Hareketini Kontrol Edin: Fren pedalının normalden daha fazla basılması veya zorlanması durumunda, fren sisteminde sorun olabilir. Bu durumu kontrol etmek önemlidir.

  5. ABS (Anti-Lock Braking System) Sistemi Kontrol Edin: Araçta ABS sistemi varsa, bu sistemi düzenli olarak kontrol edin. ABS ışığı yanıyorsa veya ABS sistemiyle ilgili herhangi bir hata kodu alıyorsanız, bir uzmana danışmalısınız.

Ancak, daha karmaşık fren sistem sorunları için, özellikle hidrolik sistemle ilgili problemler, frenlerin doğru bir şekilde çalışmasını sağlamak ve güvenliği sağlamak için uzman bir tamirciye başvurmanız gerekebilir. Fren sistemiyle ilgili ciddi bir sorun tespit edildiğinde, ivedilikle profesyonel yardım almalısınız.

☑️SİLOPİ OTO TAMİR 

☑️SİLOPİ OTO FREN TAMİRİ

☑️SİLOPİ OTO ARIZA TESPİTİ

 

tanitim resim

TÜM HİZMETLERİMİZ

galeri

SİLOPİ OTO TAMİR

Oto tamircisi, arızalı araçların onarımını ve bakımını yapan kişilerdir. Oto tamircileri, arızalı parçaların değiştirilmesi, sistemlerin ayarlanması ve arızaların tespiti gibi işleri yaparlar.

galeri

SİLOPİ OTO FREN SERVİS

Araç fren onarım, aracınızın freninde meydana gelen çeşitli aksaklık ve problemlerin çözümü için gerekli olan onarımdır. Bilindiği üzere araç frenleri, motorlu araçların durdurulması ve yavaşlaması için en önemli ekipmandır.

galeri

SİLOPİ OTO ARIZA TESPİTİ

Araba arıza tespit işlemi sırasında aracın elektrik sistemi, süspansiyon sistemi, motoru ve daha pek çok parçası incelemeye alınır. Sorun bulunana kadar teknik inceleme devam eder.

RESİM GALERİSİ

galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim

MÜŞTERİ YORUMLARI


Hemen bir yorum yazın


ÇALIŞMA SAATLERİ

 

Pazartesi

: 09:00 - 18:00

Salı

: 09:00 - 18:00

Çarşamba

: 09:00 - 18:00

Perşembe

: 09:00 - 18:00

Cuma

: 09:00 - 18:00

Cumartesi

: 09:00 - 18:00

Pazar

: KAPALIYIZ -

TELEFON & ONLINE

 

Yetkili Kişi

: SERHAT TEKİN

Telefon

: +90 (545) 866-1918

Fax

: +90 (00_) ___-____

Cep Telefonu

: +90 (545) 866-1918

Cep Telefonu 2

: +90 (545) 866-1918

Adres

:

E-Mail

:

BİZE ULAŞIN

Tıkla Ara! Whatsapp Destek!
back-to-top