Hakkımızda

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Özen Garage Nilüfer Oto Mekanik Elektrik Klima Tamiri

İletişim Bilgileri

+90 (537) 376-7277

ÖZEN GARAGE

Tüm Hizmetlerimiz

NİLÜFER OTO MEKANİK TAMİRİ
NİLÜFER OTO MEKANİK TAMİRİ
Oto mekanik teknisyeni, bir otomobilin teknik arızalarını teşhis eder ve onarır. Bir araç tamircisi ile benzer becerilere ve sorumluluklara sahiptir. Oto mekanik teknisyeni; gazlı, elektrikli, hibrit ve alternatif yakıtlı araçları inceler, bakımını yapar
NİLÜFER OTO ELEKTRİK TAMİRİ
NİLÜFER OTO ELEKTRİK TAMİRİ
Oto arızalarının tespit edilmesi için günümüzde genellikle arıza tespit cihazları kullanılır. Bu cihazlar kablo ya da bağlantısız internet ile aracınıza bağlanır. Bağlama işleminin ardından cihaz genel bir tarama yaparak dijital ekran üzerine aracınızda b
NİLÜFER OTO YAĞ DEĞİŞİMİ
NİLÜFER OTO YAĞ DEĞİŞİMİ
otomobillerin, ticari araçların veya diğer motorlu taşıtların bakım, onarım ve iyileştirme işlemlerini içeren bir faaliyettir.

Resim Galerisi

Hakkımızda

Oto mekanik, otomobillerin bakımı, onarımı ve genel mekanik sorunlarının çözümü ile ilgilenen bir meslek dalıdır. Oto mekanikleri genellikle araçların motor, şanzıman, fren sistemleri, süspansiyon, elektrik sistemleri ve diğer mekanik bileşenleri üzerinde çalışarak araçların sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlarlar. İşte oto mekaniklerinin genel olarak gerçekleştirdiği görevler:

  1. Bakım İşlemleri: Oto mekanikleri, araçların periyodik bakımlarını yaparlar. Bu bakımlar, motor yağı değişimi, fren sistemleri kontrolü, lastik rotasyonu, filtre değişimi gibi rutin işlemleri içerir.

  2. Motor Onarımı: Aracın motorundaki sorunları teşhis eder ve gerekirse onarım işlemlerini gerçekleştirirler. Bu, silindir başı onarımları, piston değişimleri, supap ayarları ve diğer motor bileşenlerinin onarımlarını içerebilir.

  3. Elektrik Sistemleri: Aracın elektrik sistemleri üzerinde çalışarak, farlar, sinyal lambaları, akü, marş motoru ve diğer elektrikli bileşenlerin sorunsuz çalışmasını sağlarlar.

  4. Şanzıman Onarımı: Aracın şanzımanındaki sorunları teşhis eder ve gerekirse onarım işlemlerini yaparlar. Şanzıman yağı değişimi, vites kutusu onarımları gibi işlemleri içerir.

  5. Fren Sistemleri: Fren sistemi üzerinde çalışarak, fren balataları, diskler ve fren hidroliği gibi bileşenlerin kontrolünü ve gerekirse değişimini gerçekleştirirler.

  6. Süspansiyon ve Direksiyon Sistemleri: Aracın süspansiyon ve direksiyon sistemlerindeki sorunları teşhis eder ve onarım işlemlerini gerçekleştirirler.

  7. Soğutma Sistemi: Aracın soğutma sistemini kontrol eder ve radyatör, termostat gibi bileşenlerin bakımını yaparlar.

  8. Teşhis ve Onarım: Aracın bilgisayar sistemlerini kullanarak çeşitli sorunları teşhis eder ve bu sorunları gidermek için gerekli onarımları gerçekleştirirler.

Oto mekanikleri genellikle eğitimli profesyonallerdir ve genellikle otomotiv meslek okullarından veya benzeri eğitim programlarından mezun olurlar. Oto mekanikleri, genellikle araç üreticileri, özel oto tamir atölyeleri, servis istasyonları veya kendi işyerlerinde çalışabilirler.

☑️NİLÜFER OTO MEKANİK TAMİRİ

☑️NİLÜFER OTO ELEKTRİK TAMİRİ

☑️NİLÜFER YAĞ DEĞİŞİMİ

Firma Yetkilisi : OLCAY ÖZEN

Çalışma Saatleri

img img

Müşterilerimiz ne diyor

Hemen Yorum Yapın
AHMET KARACA

İŞİNDE ÇOK BAŞARILI

img img

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Anında destek için hemen bizi arayın

img

Müşteri Destek:

+90 (537) 376-7277
img img

Birlikte Çalışmaya Hazır mısınız?

Bize Yazın

img
WhatsApp
Hemen Ara
Firmanın Konumu