MERCAN ELEKTRİK &SIHHI TESİSAT

Eğer Ezine de sıhhi tesisat işleri ile ilgili hizmet almak istiyorsanız, yerel tesisatçıları bulmak için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz:

  1. İnternet Araması: Ezine'de sıhhi tesisat hizmeti sunan işletmeleri bulmak için internet arama motorlarını kullanabilirsiniz. "Ezine sıhhi tesisat" gibi anahtar kelimelerle arama yaparak yerel tesisatçıları listeleyebilirsiniz.

  2. Yerel İlanlar: Yerel gazeteler, dergiler veya online ilan siteleri, Ezine'de faaliyet gösteren tesisatçıların ilanlarını içerebilir.

  3. Sosyal Medya: Facebook, Instagram veya Twitter gibi sosyal medya platformlarında Ezine'de sıhhi tesisat hizmeti sunan işletmelerin sayfalarını veya gruplarını araştırabilirsiniz.

  4. Referanslar: Çevrenizdeki insanlardan, aile üyelerinizden veya arkadaşlarınızdan Ezine'de güvenilir bir sıhhi tesisatçı önerisi alabilirsiniz.

  5. Yerel Tesisat Malzeme Mağazaları: Yerel tesisat malzeme satan işletmelerden, Ezine'da sıhhi tesisat işleriyle ilgili hizmet sunan firmaların bilgilerini alabilirsiniz.

İlgili tesisatçılarla iletişime geçmeden önce, referansları kontrol etmek, hizmet kapasitelerini ve deneyimlerini değerlendirmek önemlidir. Ayrıca, işletmelerle iletişime geçerek ihtiyaçlarınızı net bir şekilde açıklamak ve fiyat teklifi almak da faydalı olacaktır. Tesisat işleri genellikle uzmanlık gerektiren bir alandır, bu nedenle deneyimli ve lisanslı bir tesisatçı ile çalışmak önemlidir.

☑️EZİNE SIHHI TESİSAT HİZMETİ 

☑️EZİNE ELEKTRİK TESİSAT HİZMETİ

☑️EZİNE PETEK TESİSAT HİZMETİ

☑️EZİNE MAKİNALI PETEK TEMİZLEME HİZMETİ

tanitim resim

TÜM HİZMETLERİMİZ

galeri

EZİNE SIHHI TESİSAT HİZMETİ 

Sıhhi tesisat, çeşitli uygulamalar için sıvıları taşıyan herhangi bir sistemdir. Sıhhi tesisat, sıvıları iletmek için boru tesisatı, vanalar, sıhhi tesisat armatürü, depolama tankı ve diğer aparatları kullanır.

galeri

EZİNE ELEKTRİK TESİSAT HİZMETİ

Elektrik tesisatı genel olarak bir binanın veya tesisin elektrik enerjisi ile ilgili altyapısını ve donanımını ifade eder. Ancak sormak istediğiniz konuyla ilgili daha spesifik bilgiler vermediğiniz için, Konya'da elektrik tesisatıyla ilgili hangi konuda

galeri

EZİNE PETEK TESİSAT HİZMETİ

Petek temizliği peteklerde oluşan kirliliklerin özel makine ve kimyasallarla sistemden uzaklaştırılmasına denir. Zamanla peteklerin iç yüzeylerinde kireç, çamur, balçık ve korozyon artıkları birikerek ısınma veriminin düşmesine neden olur.

RESİM GALERİSİ

galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim

MÜŞTERİ YORUMLARI


Hemen bir yorum yazın


ÇALIŞMA SAATLERİ

 

Pazartesi

: 09:00 - 18:00

Salı

: 09:00 - 18:00

Çarşamba

: 09:00 - 18:00

Perşembe

: 09:00 - 18:00

Cuma

: 09:00 - 18:00

Cumartesi

: 09:00 - 18:00

Pazar

: KAPALIYIZ -

TELEFON & ONLINE

 

Yetkili Kişi

: MELİH MERCAN

Telefon

: +90 (537) 055-4204

Fax

: +90 (00_) ___-____

Cep Telefonu

: +90 (537) 055-4204

Cep Telefonu 2

: +90 (537) 055-4204

Adres

:

E-Mail

:

BİZE ULAŞIN

Tıkla Ara! Whatsapp Destek!
back-to-top