Hakkımızda

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Güven Temizlik Burdur Merkez Ev Ofis Merdiven İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti

İletişim Bilgileri

+90 (536) 681-0939

GÜVEN TEMİZLİK

Tüm Hizmetlerimiz

BURDUR MERKEZ EV OFİS TEMİZLİK 
BURDUR MERKEZ EV OFİS TEMİZLİK 
Cam temizliği, tekstil ürünlerinin temizli, zeminler, duvarlar, mutfak, banyo, yatak odası ve oturma odası profesyonel ev temizliği hizmetleri kapsamına dâhildir. Bu alanların tamamı bu hizmetler sayesinde profesyonel bir şekilde temizlenmektedir.
BURDUR MERKEZ İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK
BURDUR MERKEZ İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK
Merdiven temizliği yapılırken hafif ıslak bir süpürge ile tozu alınan merdivenler, tozdan arındırılır.
BURDUR MERKEZ İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK
BURDUR MERKEZ İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK
Merdiven temizliği yapılırken hafif ıslak bir süpürge ile tozu alınan merdivenler, tozdan arındırılır.

Resim Galerisi

Hakkımızda

Temizlik firmaları, genellikle profesyonel temizlik hizmetleri sunan özel şirketlerdir. Bu firmalar, çeşitli müşteri ihtiyaçlarına yönelik temizlik hizmetleri sağlarlar. İşyerleri, ofisler, konutlar, endüstriyel tesisler, kamu binaları ve diğer çeşitli alanlarda temizlik hizmetleri sunabilirler. Temizlik firmalarının genel olarak sunduğu hizmetler şunlardır:

 1. Ev Temizliği:

  • Ev temizlikleri genellikle düzenli olarak veya ihtiyaca göre yapılan genel temizlik hizmetlerini içerir. Bu, oda temizliği, zemin temizliği, mutfak temizliği, banyo temizliği ve genel toz alma gibi işlemleri içerir.
 2. Ofis Temizliği:

  • Ofis temizliği, işyerlerinde düzenli olarak veya belirli periyotlarda yapılan temizlik hizmetlerini içerir. Bu, masa ve ofis eşyalarının temizliği, zemin temizliği, toz alma, cam temizliği ve diğer ofis alanlarının temizliği gibi işlemleri içerir.
 3. Endüstriyel Temizlik:

  • Endüstriyel temizlik, fabrikalar, depolar ve diğer endüstriyel tesislerde yapılan temizlik hizmetlerini içerir. Bu, makine temizliği, zemin temizliği, tesis içi yolların temizliği ve atık yönetimi gibi işlemleri içerir.
 4. İnşaat Sonrası Temizlik:

  • İnşaat sonrası temizlik hizmetleri, yeni inşa edilmiş veya yenilenmiş binalarda yapılan temizlik işlemlerini içerir. İnşaat artıklarının temizlenmesi, inşaat tozu ve kalıntılarının temizlenmesi bu kapsamda yer alır.
 5. Cam Temizliği:

  • Cam temizliği, binaların dış cepheleri ve iç mekanları dahil olmak üzere cam yüzeylerin temizlenmesini içerir.
 6. Halı ve Koltuk Temizliği:

  • Halı ve koltuk temizliği, evlerde, ofislerde veya diğer ticari alanlarda halı ve koltukların derinlemesine temizlenmesini içerir.
 7. Haşere Kontrolü:

  • Temizlik firmaları, haşere kontrolü hizmetleri de sağlayabilir. Bu, böcek ve kemirgen kontrolü gibi hizmetleri içerir.
 8. Özel Temizlik Hizmetleri:

  • Bazı temizlik firmaları özel temizlik hizmetleri sunabilir, örneğin, yüksek güvenlikli alanlarda temizlik, temiz oda temizliği veya endüstriyel ekipman temizliği gibi.

Temizlik firmaları genellikle müşterileriyle anlaşmalar yapar ve belirli bir plana veya ihtiyaca göre temizlik hizmetleri sunarlar. Profesyonel temizlik hizmetleri, hijyen standartlarını korumak, sağlıklı bir çevre oluşturmak ve işyeri veya konut sahiplerine rahat bir yaşam alanı sunmak amacıyla talep edilmektedir.

☑️BURDUR MERKEZ EV OFİS TEMİZLİK 

☑️BURDUR MERKEZ İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

☑️BURDUR MERKEZ MERDİVEN TEMİZLİĞİ

Firma Yetkilisi : METİN GÜVEN

Çalışma Saatleri

img img

Müşterilerimiz ne diyor

Hemen Yorum Yapın
AHMET KARACA

İŞİNDE ÇOK BAŞARILI

img img

SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN 7/24 BURADAYIZ

Anında destek için hemen bizi arayın

img

Müşteri Destek:

+90 (536) 681-0939
img img

Birlikte Çalışmaya Hazır mısınız?

Bize Yazın

img
WhatsApp
Hemen Ara
Firmanın Konumu