VAHİTOĞULLARI YAPI

 

İzmitte dekorasyon ve inşaat hizmetleri için birkaç öneri ve genel bilgi paylaşabilirim. Ancak unutmayın ki benim bilgim, 2022 yılına kadar olan verilere dayanıyor ve daha güncel yerel işletmeler hakkında bilgiye sahip değilim. Ancak genel tavsiyeler aşağıda sıralanmıştır:

  1. Yerel İnşaat Firmaları: izmitte birçok inşaat firması bulunmaktadır. Güvenilir referanslara sahip firmaları araştırarak iletişime geçebilir ve hizmet taleplerinizi iletebilirsiniz.

  2. Dekorasyon Firmaları: izmitte dekorasyon hizmetleri sunan pek çok firma bulunmaktadır. İnternet üzerinden veya yerel rehberlerden bu firmalara ulaşabilir ve referansları kontrol ederek seçim yapabilirsiniz.

  3. Mimarlık ve Tasarım Ofisleri: Evinizi veya iş yerinizi tasarlamak istiyorsanız, mimarlık ve tasarım ofisleri ile iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel tasarımcılar, sizin ihtiyaçlarınıza uygun estetik ve fonksiyonel çözümler sunabilir.

  4. İnşaat Malzeme Satıcıları: İnşaat malzemeleri almanız gerekiyorsa, yerel inşaat malzeme satıcılarına başvurabilirsiniz. Kaliteli malzemeler kullanmak, yapılan işin dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğü açısından önemlidir.

  5. Referans Kontrolü: Herhangi bir firma ile anlaşmadan önce, daha önce yaptıkları işleri inceleyerek ve müşteri referanslarına başvurarak firmanın kalitesi hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  6. İnşaat ve Dekorasyon Projeleri İçin Bütçe Planlaması: İhtiyaçlarınızı ve bütçenizi belirleyerek, projenizi bu çerçevede planlayın. Fiyat teklifleri alırken detaylı bir şekilde inceleyerek, ek maliyetlerin olup olmadığını kontrol edin

☑️GEBZE İNŞAAT ANAHTAR TESLİM 

☑️GEBZE ALÇI BOYA SIVA HİZMETİ

☑️GEBZE TADİLAT TAMİRAT HİZMETİ

☑️GEBZE ELEKTRİK ARIZA TESİSAT TAMİR

☑️GEBZESU TESİSAT TADİLAT HİZMETİ

☑️GEBZE ÇATI İZOLASYONU

tanitim resim

TÜM HİZMETLERİMİZ

galeri

GEBZE ALÇI BOYA HİZMETİ

Paylaş Saten alçı yüksek yapışma özelliğine sahiptir. Boya uygulaması öncesi alt zemin son kat perdah alçı ile tamamlanır Uzun süre boya kullanımı için rahat ve firesiz uygulamaya olanak sağlar. Saten alçı bünyesinde bulunan katkı maddeleri sayesinde harç

galeri

GEBZE İNŞAAT ANAHTAR TESLİM

atın alınacak dairenin her türlü eksiği tamamlanmış ve tüm masrafları yapılmış ise bu daire anahtar teslim daire olarak adlandırılabiliyor.

galeri

GEBZE ELEKTRİK SU TESİSAT HİZMETİ

Elektrik Tesisatı trafodan başlayarak son tüketiciye kadar olan panoları, tabloları, kabloları, tavaları, motorları, kompanzasyonu, elektrik makinelerini, aydınlatmayı, prizleri, asansörleri, zayıf akım, alarm, uydu ve tv sistemlerini komple kapsayan sist

RESİM GALERİSİ

galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim

MÜŞTERİ YORUMLARI


Hemen bir yorum yazın


ÇALIŞMA SAATLERİ

 

Pazartesi

: 09:00 - 18:00

Salı

: 09:00 - 18:00

Çarşamba

: 09:00 - 18:00

Perşembe

: 09:00 - 18:00

Cuma

: 09:00 - 18:00

Cumartesi

: 09:00 - 18:00

Pazar

: KAPALIYIZ -

TELEFON & ONLINE

 

Yetkili Kişi

: NAMIK KEMAL ŞENGÜL ALPARSLAN ŞENGÜL

Telefon

: +90 (533) 350-7175

Fax

: +90 (00_) ___-____

Cep Telefonu

: +90 (533) 350-7175

Cep Telefonu 2

: +90 (531) 499-4175

Adres

: Arapçeşme mah.şht oktay kaya cad no :47/b kocaeli / Gebze

E-Mail

:

BİZE ULAŞIN

Tıkla Ara! Whatsapp Destek!
back-to-top